Dofus-TR | Dofus Türkçe Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Yeni Güncel Dofus-TÜRKİYE Forumu İçin Tıklayın: int cra level kasmak p2p ler için Dofusbanner

int cra level kasmak p2p ler için

3 posters
YazarMesaj
topkajcixx
Banned
Banned
topkajcixx

int cra level kasmak p2p ler için Empty
MesajKonu: int cra level kasmak p2p ler için   int cra level kasmak p2p ler için Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 11:16 am

Bugünde size int cra nasıl kasılır onu anlatıcam.Herşeyden önce 1 leveldan 15-20 levela kadar incarnamda durabiliriz(Adv set önerilir).Bana kalırsanız o levellarda ilk başta magic arrow sonrada burning arrowu geliştirmenizdir(5 level).Sonra Astruba inip prespiclerden kesebiliriz 25 levela veya kasabiliyorsanız 30 levela kadar.(31 olunca tavsiyem Distant Shootingi 5 yapmanızdır.)30 dan sonra işin bu levellardaki biraz uzunda olsa çok rahat xp alabileceğiniz kısmı geldi(P2p zorunlu).İster adv set ister gob set ile Indigo bloplara veya herhangi öbür bloplarda kasın(Cherry olması tavsiye edilmez).Orada 90 a kadar kasan arkadaşım bile oldu ama ben o kadarını tavsiye etmiyorum çünkü çok çaba harcadı.Eğer baktınız blop kesemiyorsunuz gidin azıcık crackrocklarda kasın(Kalabalık olmasından önerilmez.)Benim tavsiyem bloplarda 70 e kadar kasmanızdır.70 den sonra bulun kendinize recruitmenttan grup gidin kaniger lara kasın.(Bu arada powerful shooting , frozen arrow , eagle eye gibi saldırıları 5 yapmanız önerilir.)
Olmadı ben hızlı kasılmak istiyorum derseniz Bonta ve Brakmar Sewerlarında kendinizi damage sadidalara kastırabilirsiniz.Hem hiç çaba harcamıyorsunuz hemde çok hızlı.Bunun karşılığında tabi sizden level başına para istiyebilirler.
Şimdi 90 level oldunuz..En sevilen bölüme geldi sıra..Bu anlatacağım benim taktiğim olup hem level hem para kasmayı sağlar.
Bu taktik şöyledir: Gidin herhangi bi yerden hiçbirşey vermeyen(0 statli) Gobtubby alın kendinize.Sonra gidin gobball dungeona ve orada kendi başınıza kesin(8 ap zorunlu gibi birşey)(2 kere explosive vurmak için).Bossdan hem baya xp geliyor hemde gobtubbynizin life ı artıyor.Böyle böyle ben taa 116 levela kadar kastım ve süper işledi.Hem gobtubby kastım hemde extradan gob horn falan filan düştü onları scroll yapıp sattım.
Yine kendi yazdığım bir taktiktir.Umarım beğenmişsinizdir.
Teşekkürler.
Not: İleride burningi silebilirsiniz.Hiçbir faydası olmuyor.
whrat
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: int cra level kasmak p2p ler için   int cra level kasmak p2p ler için Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 6:20 pm

teşekkürler + rep
antik17
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz

MesajKonu: Geri: int cra level kasmak p2p ler için   int cra level kasmak p2p ler için Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 9:36 am

+rep yazin ca noluyo xD ama iyi birşey cok saol

int cra level kasmak p2p ler için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SHİKADA 95-120 LEVEL SATILIK CRA ARIYORUM !!
» Solarda 120küsür level char şifresi ve ıdsi
» Kullanıcı Adı Değişikliği için Bilgilendirme
» Dofus benim için buraya kadar..
» STR CRA Kasımı P2PLER için kendi yazım