Dofus-TR | Dofus Türkçe Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Yeni Güncel Dofus-TÜRKİYE Forumu İçin Tıklayın: Dofus benim için buraya kadar.. Dofusbanner

Dofus benim için buraya kadar..

+2
Xelord
Bart Simpson
6 posters
YazarMesaj
Bart Simpson
Administrator
Administrator
Bart Simpson

Dofus benim için buraya kadar.. Empty
MesajKonu: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 1:35 pm

Arkadaşlar..Dofus'u bıraktım..Neden mi ? şu lanet p*ç emek hırsızları yüzünden..Lanet olsun !! bu 1 değil ..3 mk lık itemleri soydular..Sonra 2,5 mklık itemler gitti..Bırakın dofus'u diyorum.Sonuçta bize kazandırdığı bir şey yok.. 1 olsakta 200 olsaka..Neyse heavy-blood silinmiştir..İyi oyunlar..
https://dofus-tr.yetkinforum.com
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 3:16 pm

Vay ortak aramıza(D.B.D-Dofusu Bırakanlar Derneği) hoşgeldin...Boşver la 3mkda para mı benim 15mklık itemim gitti 15mklıkda charı sildim Razz İyi yapmışssın boşver en iyisi zaten okul açılıyor..Ama foruma devam(Kendi adıma konuşuyorum Razz )
Bu-Rock
Dofus-TR Üyesi
Dofus-TR Üyesi
Bu-Rock

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 3:24 pm

geçmiş olsun
Helltime
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Helltime

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 9:46 pm

benim için hava hoş charımı geri aldım onlardan ^^.
Bart Simpson
Administrator
Administrator
Bart Simpson

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 10:14 pm

5 mk knk.. 1 inde 3 m bunda 2-2,5 mk..Neyse..Foruma devam knk..Merak etme helltime senin char yokkende benim için hava hoştu ^^

En son Bart Simpson tarafından Paz Eyl. 06, 2009 12:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Helltime
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Helltime

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 10:45 pm

Neyse sanada G.O
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 2:29 pm

Geçmiş olsun ortak ne diyim zaten okullar açılıyor boşver...Bu arada dün seni arıycaktımda şarjım bitti..Dün dediğin gece 12:30civarı.. Very Happy
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 3:14 pm

Bu arada ortak dofus bitti diyorsun şifre değiştiriyorsun zaman geçmiyor ben arada betaya giriyorum agi petide almışssın şifreyi ver bir ara..
Bart Simpson
Administrator
Administrator
Bart Simpson

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 4:31 am

Ben Beta.dayım olum alma agi. pet.lerimi falan xD..Hıı ayrıca benim hesap senin yüzünden gitti varya Razz..Senin bilg. tehlikeli olum.. çöpe at onu xD..Sen soyuldun..birde bana bir ara bir char.ına girip agi. pet. aktarcam mı ne demiştin..Girince senin keyloggerden benim char. a ertesi gün msn ye girdim.. agi. pet. ini aldım mesajın var..Oyuna girdim.. itemler yok Very Happy..Neyse ne diyelim sağlık olsun..
rottenlord
Moderatör
Moderatör
rottenlord

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 10:23 am

Eger yeniden başlamaya kalkarsanız rushuda yardımcı olmaya çalışırım.
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:10 pm

Ortak birinci benim yüzümden de ikincide mi benim suçum? Sad Neyse boşver Razz Seni Dofustan kurtardım işte xD Bu arada benim betadaki charda bankada -şifre istemiştim ya istemiyorm artık zaten betadayıda bıraktım- biraz item var onlarıda al kamaslarla scroll alıp kullandım param yok Razz Razz
Neyse ben öyle düşünüyorum ki üniversiteye gecince yani ortak 3yıl sonra tekrar dofustayım Wink Ama yeni pc ve yeni acc. ile o zamana kredi kartıda alırım diye düşünüyorum..Eğer yeni bir server gelirse o zaman herkezin noob olduğu bir server orda başlarım ÖSS bittikten sonra Razz Razz Ama BELKİ Razz Razz
Bart Simpson
Administrator
Administrator
Bart Simpson

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 5:54 pm

LoL..Gelir öyle bir server..Biz ark.larla solarda yeniden başladık..Ben ve onur(onur niye başladı bilmiyorum Very Happy) eca açtık..
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 12:54 am

lol! Neden? Razz Razz Neyse ben belkide bir daha hiç başlamam dofus boş iş Razz
Super-Xero
Forum Helper
Forum Helper
Super-Xero

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 11:39 am

La ne demek neden xD Osa baydı artıq bıqtmmm.. <_< Eca kadar zevkli bir karakter var mı yha.. o.O Tam bnm tipim nerde napıcağı belli olmayan 1 karakter ve aynı zamanda manyakkk bi karakter Very Happy
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 1:44 pm

Nub kasmayaydın o zaman osayı allahımın nubu 3aylık p2pyi bitirdin elinde ne var 0 Razz Razz
Bart Simpson
Administrator
Administrator
Bart Simpson

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 3:06 am

En azından çocuk osa.da pro. oldu Very Happy
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

MesajKonu: Geri: Dofus benim için buraya kadar..   Dofus benim için buraya kadar.. Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 12:30 pm

Yok ya bakma sen ona nub geldi nub gidiyor lol! Ama şaka maka ilk endless-stormdaki bilgileriyle şuanki hali arasında çok fark var Smile Smile

Dofus benim için buraya kadar..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Summoner Osa. o kadar iyi mi ?
» Dofus Tema
» Dofus Awatar
» Emerald Dofus
» Son Hız Dofus Oynayın!