Dofus-TR | Dofus Türkçe Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Yeni Güncel Dofus-TÜRKİYE Forumu İçin Tıklayın: SATILIK XELOR dofus 2.0 satılık char server aermyne Dofusbanner

SATILIK XELOR dofus 2.0 satılık char server aermyne

YazarMesaj
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

SATILIK XELOR dofus 2.0 satılık char server aermyne Empty
MesajKonu: SATILIK XELOR dofus 2.0 satılık char server aermyne   SATILIK XELOR dofus 2.0 satılık char server aermyne Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 3:29 pm

76Level Wisdom Xelor Stats ve Speller TAMAMEN doğrudur emin olabilirsiniz daha önce stats sıfırlanmadı int dönmek fln isteseniz stats silebilirsiniz..
Alt Char olarak Leek Pieli Damage Iop Vardır
12Level Guildin Lideridir...
+67Vita Gobtubby
+59Agi Toady
+20şer agiden 6tane +33agiden 2tane Bow Meow(Satarsanız yani serverda yok doğru düzgün pet bonta pet shop filan durgun Wink )
AKWADALA SETİ PERFET(Shield Dahi Var)
+GELANO var böylece 8aphazır +2de devotion 2kere vurursunuz clock ile Smile
63Level jeweller
44Level Miner
Bir sürü resourcue var rahatlıkla kasabilirsiniz jewellerı 65ettikden sonra zaten magusu da alırsınız sonra gelsin kamas gitsin kamas...
25 Small Scroll 24Medium Scroll 8Powerfull Scroll 11Great Scrolu Hazır Ben basamadım naspi alırsanız sizeymiş yani bir 20tane great sc denkleştirdiniz mi 101wisdom scniz hazır olur...
5-6tane Gobbal Set Var
Daha item var tabi de her şeyi de buraya yazmanın bir anlamı yok...Alıcıysanız yazın buraya ben size dönerim.
KESİNLİKLE OYUN PARASI VE BENZERİ TEKLİF ETMEYİN OYUNU BIRAKTIĞIM İÇİN SATIYORUM YOKSA BU CHARI SATMAM HELE Kİ BÖYLE BİR SERVERDA...
SERVER:AERMYNE
DOFUS 2.0

SATILIK XELOR dofus 2.0 satılık char server aermyne
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» shikada 199 lvl satılık ıop
» shikada satılık gobtubby
» Satılık Shovel Ijah
» SHİKADA 95-120 LEVEL SATILIK CRA ARIYORUM !!
» Satılık İtemler Ve alınacak eşya