Dofus-TR | Dofus Türkçe Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Yeni Güncel Dofus-TÜRKİYE Forumu İçin Tıklayın: En iyi karekter Dofusbanner

En iyi karekter

+8
Enutrof
--sadidi--
rottenlord
Helltime
topkajcixx
Sehin-Sah
Super-Xero
Xelord
12 posters

Size göre en iyisi?
Iop
En iyi karekter Vote_lcap13%En iyi karekter Vote_rcap
 13% [ 2 ]
Ecaflip
En iyi karekter Vote_lcap0%En iyi karekter Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sadida
 0% [ 0 ]
Sram
En iyi karekter Vote_lcap7%En iyi karekter Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Sacrier
En iyi karekter Vote_lcap20%En iyi karekter Vote_rcap
 20% [ 3 ]
Xelor
En iyi karekter Vote_lcap33%En iyi karekter Vote_rcap
 33% [ 5 ]
Feca
 0% [ 0 ]
Cra
 13% [ 2 ]
Osamodas
 13% [ 2 ]
Eniripsa
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 15

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

En iyi karekter Empty
MesajKonu: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 9:09 pm

Evet oyları alıyım ve en çok taraftarı olan karekteri seçelim Wink Ben xelor olmama rağmen sram diyorum nedenini sonra tartışabiliriz.
NOT:Anket için en fazla 10şık girebildiğimden Enutrofu ve Pandawayı yazamadım =/
Super-Xero
Forum Helper
Forum Helper
Super-Xero

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 9:29 pm

Osa olmama rağmen iop diyorum Smile
Sehin-Sah
Dofus-TR Üyesi
Dofus-TR Üyesi
Sehin-Sah

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 10:30 pm

sınırlı bilgimle bana xelor gibi geliyor Smile
topkajcixx
Banned
Banned
topkajcixx

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 6:59 pm

evet xelor agi olucan sonra chance Very Happy
Helltime
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Helltime

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 7:15 pm

agi xelor derim başka birşey demem ^^
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 11:32 am

Evet güçlü oluyorlar hele birde karma yapıp wis/agi oldun mu işin içine reflectte giriyor süper oluyor o oynadım xel. ama sramlar daha bir zevkli lethal attack falan sonra invis birden ortaya çıkıp dagger vuruyorsun Very Happy
Super-Xero
Forum Helper
Forum Helper
Super-Xero

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 1:27 pm

hayatlarında Elzar yada Haik'i görmemişler nç nç nç Razz
rottenlord
Moderatör
Moderatör
rottenlord

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 4:49 pm

agi xelorum ama sacri diorm xd
--sadidi--
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
--sadidi--

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 8:33 am

enu olsaydı enu hem zevkli hem güçlü pek kasamasamda ama enu dışında range uzun bide range ekliyo haritanın bi ucundan diğer ucuna kadar vurabilior olan cra
Helltime
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Helltime

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 9:15 am

enutrof çok güçlü değil tek başına grup adamı tek başına olunca genelde yeniliyor.
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 10:55 am

Enutrof güçlü değil? lol! Arkadaşım 60levelda turko setli bir enutrof 60level bir srama bedel olabilir ya da bir str ıop belki int.i bile alır..Ya da 114level düşünelim Ancestral set hem +damage hem %damage hemde süper bir chance...Neler neler yapar 115de de eline bir shovel Ijah tabi 126da Metal hammer water maged bir xeloru alabilir..
Helltime
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Helltime

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 11:48 am

arkadaşım onu demek istemiyorum tek başına güçsüz kalıyor ama grup savaşlarında süper güçlü oluyor ona birşey demiyorum. ve bu arada 60 enutrof 60 sram hangisi daha iyi oynarsa o yener.
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 4:11 pm

Bende dedim ki zaten sramı alabilir yani kesin alır ya da kesin aytar değil lutfen düzgün oku..Ve diğerine gelince diyorsun ki tek başına ezik işte tek başına ezik falan değil gayette güçlü ondan güçlü karakterler var elbette ayrıca dediğin gibi gruplarda da ise yarar ama tek başına ezik değildir Wink
Enutrof
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 7:04 pm

enu çok güzel bi char dış görünümlerine önem verdiğim için adv set giyince çok güzel oluyolar Very Happy ama gerçekten agi xelor çok güçlü ama parası olmayana kasması zor çünkü 101 sc agi basmak her f2p nin harcı değil iop en güçlü yakın dövüşçü cra da en iyi uzak dövüşçü ama bana sorsalar sana 100 lwl bi char veriyim hangisi olsun ben enu derim
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:43 pm

Bak gülüm 100level enudan hayır bekleme 100level enuyu 100level sram alır ıop alır xelor alır osa alır sacri alır sadida alır her türlü chara yatar o enu Razz Ama şöyle dersek 114level Enutrof..İşte o zaman birşeyler olur Ancestral Set girer devreye ve 115de Shovel Ijah 126da Tsunami Maged Metal Hammer 129da Mastralis Croak ve sonra Doro L. Blak yani enutrof 114de adam olmaya başlar tabi 60levelda falan turko setiyle en az bir ıop bir sram kadar güçlüdür hatta belki daha güçlü..Dede falan ama yaşına bakmadan iyi iş yapıyor Razz
Bu arada Onur demişssinki Haik ya da Elzarı hiç görmediniz heralde ikiside birbirinden noob Elzarı görüyoruz prism savasında ben apsini aldım calm indirdi Razz Haiki de gördük Goultourmanitor(bilmem ne)de yamuldu noob 200level olmakla olmuyor Razz Ayrıca Loxan-Kroxan(180Osa-174Sram)(Brakmars) vs Remek-Haik(191Eniripsa-200Iop)(Bontas) yine haik noobu yamuldu hemde yanında 190lık eniripsa varken Razz
jajajaa
Banned
Banned
jajajaa

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 12:59 pm

bende chance xeloru sevmeyenlerdenim Smile agi. daha cazip geliyo
Bu-Rock
Dofus-TR Üyesi
Dofus-TR Üyesi
Bu-Rock

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 2:08 pm

Benim Oy Pandawaya xD
Sehin-Sah
Dofus-TR Üyesi
Dofus-TR Üyesi
Sehin-Sah

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 5:00 pm

sacri lerde süper, şimdiki aklım olsa sacri açardım Razz
Bart Simpson
Administrator
Administrator
Bart Simpson

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 3:29 am

[b]Güzel bir anket..Ama doğru şık hepsi olmalıdır ^^..200 level belli bir karakter tüm karakterlerden en iyidir kimseye yatmaz diyebilir miyiz ?..Hayır.. Veya 10 level 40 level 60 level..Int. ioplar bile agi./wis. xel.lere yatar..(kendi ellerimle birin aldım..)O xel.lerde Sacri. ye yatar..Sacri.de int. iopa..Böyle bir döngü her karakter grubunda var.. Ama anket olduğu için Iop dedim..Haik noob elzar noob falan ama onları yenebilen kişi sayılı işte..Goul(bilmem ne) de ne yaptıkarı umrumda değil..O turnuvada bir maç kaybet elen..Herkes dofusta iönemli bi maçta hata yapıp yenilir..Ayrıca 60 levellerde int. iop u ve 70 levellerde agi. iop u yenebilen kişi sayısıda çok az..Ben agi. xel. ile int. iop aldım ama agi. iop alamadım..Alcağımı sanmam zaten hem dodgesi falan..Yani şık olsa hepsi derdim ama anket için iop diyorum..b]
https://dofus-tr.yetkinforum.com
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 12:33 pm

Evet hepsi birbirini keser ama aslında burda sormak istediğim en güçlü değil sizin en sevdiğiniz size göre yani
Super-Xero
Forum Helper
Forum Helper
Super-Xero

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 2:11 pm

Xelord demiş ki:
Bak gülüm 100level enudan hayır bekleme 100level enuyu 100level sram alır ıop alır xelor alır osa alır sacri alır sadida alır her türlü chara yatar o enu Razz Ama şöyle dersek 114level Enutrof..İşte o zaman birşeyler olur Ancestral Set girer devreye ve 115de Shovel Ijah 126da Tsunami Maged Metal Hammer 129da Mastralis Croak ve sonra Doro L. Blak yani enutrof 114de adam olmaya başlar tabi 60levelda falan turko setiyle en az bir ıop bir sram kadar güçlüdür hatta belki daha güçlü..Dede falan ama yaşına bakmadan iyi iş yapıyor Razz
Bu arada Onur demişssinki Haik ya da Elzarı hiç görmediniz heralde ikiside birbirinden noob Elzarı görüyoruz prism savasında ben apsini aldım calm indirdi Razz Haiki de gördük Goultourmanitor(bilmem ne)de yamuldu noob 200level olmakla olmuyor Razz Ayrıca Loxan-Kroxan(180Osa-174Sram)(Brakmars) vs Remek-Haik(191Eniripsa-200Iop)(Bontas) yine haik noobu yamuldu hemde yanında 190lık eniripsa varken Razz

Öyle bir bahsediyorsun ki loxan kroxan soların en iyisi Wink En iyiler bile yenilir bunu unutma.. 1 kere yenilmesi hiçbirşeyi deiştirmez ayrıca izle diye benim cağırdığım pvpden bahsediyorsan o haik değil elzardı ^^ Haik brakmar Wink
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 5:40 pm

Ben loxanla kroxana soların en iyisi demedim..
Ayrıca haik brakmar bende biliyorum ben haikin goultamiount(bilmem ne) de yenildiğinden bahsediyorum elzarıda kro kesti dedim..Yani böyle dicektim yanlışlıkla elzar diyeceğime haik demiş çok fark yok biri bonta noob biri brakmar noob Ayrıca sadece bir kez olan birşey değil Elzar brakmar prisme daldığında yine yamulmuştu Razz Razz
vela12
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
vela12

En iyi karekter Empty
MesajKonu: Geri: En iyi karekter   En iyi karekter Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 12:23 pm

agility sram en iyisi bence

En iyi karekter
1 sayfadaki 1 sayfası