Dofus-TR | Dofus Türkçe Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Yeni Güncel Dofus-TÜRKİYE Forumu İçin Tıklayın: Evet bu beni dofusda son görüşünüz. Dofusbanner

Evet bu beni dofusda son görüşünüz.

4 posters
YazarMesaj
Helltime
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Helltime

Evet bu beni dofusda son görüşünüz. Empty
MesajKonu: Evet bu beni dofusda son görüşünüz.   Evet bu beni dofusda son görüşünüz. Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:20 pm

180 lira harcadığım karakterimin MSN'den hacklenmesi ile gitdiğini size duyurmak istedim.

Hayatda hep dofus oynamak istiyordum.Hayatım saten berbat bir biçimde.Annem babam ayrıldılar.Okulda işler hep kötüye gidiyor.Kolum çok ani bir düşüş yüzünden kırıldı.Ve şu borçlar.3 yıldır biriktirdiğim para ile p2p aldım.Fakat sonuç ne ?.Koca bir 0.Forumda yine paylaşımlar yapacağım.Ama artık dofus bye bye. Sad Sad
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

MesajKonu: Geri: Evet bu beni dofusda son görüşünüz.   Evet bu beni dofusda son görüşünüz. Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:27 pm

Boşver be dofusa selam hayata devam bende hacklendim ama salla Razz benim gerçekte param gitmedi yani herhangi bir miktarda para yatırmadım oyuna ama charım yani itemlerim ve chara bastığım scler yaklaşık 30mk 2,5ayda p2p vardı ama..gameime göre 30mk solarda 120dolar yani yaklaşık 180lira falan neyse sağlık olsun Razz
Helltime
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Helltime

MesajKonu: Geri: Evet bu beni dofusda son görüşünüz.   Evet bu beni dofusda son görüşünüz. Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:29 pm

evet doğru söylüyosun artık dofus yok NO DOFUS YES HAYAT Very Happy
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

MesajKonu: Geri: Evet bu beni dofusda son görüşünüz.   Evet bu beni dofusda son görüşünüz. Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:34 pm

Da birşey dikkatimi çekti awatarına bakarak konuşuyorum eğer charın awatardaki ise ve Rushuda isen 180Lira etmez ki Razz
Helltime
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Helltime

MesajKonu: Geri: Evet bu beni dofusda son görüşünüz.   Evet bu beni dofusda son görüşünüz. Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:36 pm

180 lira saten p2p parası Razz 1 yılllık aldım 3 aylık aldım fransız serverinde 61 int iopum var Razz toplam 240 lira falan harcadım
Bu-Rock
Dofus-TR Üyesi
Dofus-TR Üyesi
Bu-Rock

MesajKonu: Geri: Evet bu beni dofusda son görüşünüz.   Evet bu beni dofusda son görüşünüz. Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:41 pm

Geçmiş Olsun Demekten Başka Birşey Diyemem G.o
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

MesajKonu: Geri: Evet bu beni dofusda son görüşünüz.   Evet bu beni dofusda son görüşünüz. Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:47 pm

afff 1yıl p2p ve hack yazık =/ neyse boşver Razz
manester123
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
manester123

MesajKonu: Geri: Evet bu beni dofusda son görüşünüz.   Evet bu beni dofusda son görüşünüz. Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 8:51 pm

bossver ben suna kadar 200 tl kaybettim dersem Very Happy ama bosver hayat devam ediyor

Live Statüs ^^

NO DOFUS Ofline ( diyene bak ^^)
Hahat Online

Evet bu beni dofusda son görüşünüz.
1 sayfadaki 1 sayfası