Dofus-TR | Dofus Türkçe Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Yeni Güncel Dofus-TÜRKİYE Forumu İçin Tıklayın: Nooba bak Nooba Dofusbanner

Nooba bak Nooba

5 posters
YazarMesaj
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

Nooba bak Nooba Empty
MesajKonu: Nooba bak Nooba   Nooba bak Nooba Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 6:12 pm

Başlıkda adı geçen Soların ilk oyuncularından Dinasour 134sadida kaç yıl oldu kaç yıldır p2p adam ilk haflar kastı 100levela ama hala 134noob işte Razz Konuya gelelim bir prism savası brakmar prisme daldılar 8vs2 8Bonta 2Brakmar bir feca ve ben yatacağımız belli tabi ama herkez öldü bu dina. isimli noob herkezi öldürdü kendi adamlarınıda sonra bende öldüm bizim brakmar feca ile teke tek yaptılar dinasour isimli noob kazandı tabi ama sonra prisimi kesmek yerine "My Tree Place" dedi ve başladı bakın ne yaptı:
Nooba bak Nooba 59533660
(Adam buna saatlerce devam etti en son baktığımda 2saat 50dakika olmuştu ki ben sıkıldım çıktım)
Nooba bak Nooba 28865877
Nooba bak Nooba 47650774
rottenlord
Moderatör
Moderatör
rottenlord

Nooba bak Nooba Empty
MesajKonu: Geri: Nooba bak Nooba   Nooba bak Nooba Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 6:15 pm

obaaaa ilginç bi çalışma olmuş Very Happy beendim xD
Helltime
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Helltime

Nooba bak Nooba Empty
MesajKonu: Geri: Nooba bak Nooba   Nooba bak Nooba Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 9:11 am

O prism ortaya nasıl geldi paintle yapmışa benziyorsun ama Very Happy
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

Nooba bak Nooba Empty
MesajKonu: Geri: Nooba bak Nooba   Nooba bak Nooba Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 10:37 am

lol! Resme iyi bak sence paint gibi basit bir program bunu yapabilir mi?Montaja benziyor mu?Ayrıca ister inanın ister inanmayın bu oldu kimseyide inandırmak zorunda değilim neyse cevabını veriyim ben yinede Release diye bir spell var çoğu sadi level verir o spelle neyse spell sayesinde çevredeki şeyleri ittiriyorsun adam prism arkasına geçer ve prismi o yöne iter bu kadar basit.
Helltime
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Helltime

Nooba bak Nooba Empty
MesajKonu: Geri: Nooba bak Nooba   Nooba bak Nooba Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 2:03 pm

Yok prism'i paintlemi yaptın diğe söledim yanında beyazlıklar varda Very Happy
Super-Xero
Forum Helper
Forum Helper
Super-Xero

Nooba bak Nooba Empty
MesajKonu: Geri: Nooba bak Nooba   Nooba bak Nooba Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 6:04 pm

Ağaçlara bak..Her birinin dallarının ucunda beyazlık var.Oyun olsa bile real görüntü payı var zaten,o beyazlıklar ağaçlardan kaynaklanıyor.Paint gibi bir programda o şekilde parlayan,canlı renkli bir prismi oluşturamaz.Paintde sadece ana renkler ve birkaç çeşidi var.
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

Nooba bak Nooba Empty
MesajKonu: Geri: Nooba bak Nooba   Nooba bak Nooba Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:20 am

O beyazlıklar ağaçların yaprakları Evil or Very Mad Ayrıca Onuruda dediği gibi paittten böyle birşey yapamam Razz
turkish-deal
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
turkish-deal

Nooba bak Nooba Empty
MesajKonu: Geri: Nooba bak Nooba   Nooba bak Nooba Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 4:29 pm

bizimi kandırıon saati deiştirmişsin bide panint le yapmışsın yapmasaydın sadida nerde puahaha
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

Nooba bak Nooba Empty
MesajKonu: Geri: Nooba bak Nooba   Nooba bak Nooba Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 11:28 pm

Saçma saçma konuşma ya ne kandırcam isteyen inanır isteyen inanmaz iyi bak sadida taşın arkasında ayrıca kandırıyorsun derken sadece bana yalancı diyerek iftira atmış olmuyorsun sitedeki diğer adminlere ve bazı üyelerede yalancı demiş oluyorsun şahitlerim var Razz Razz

Nooba bak Nooba
1 sayfadaki 1 sayfası