Dofus-TR | Dofus Türkçe Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Yeni Güncel Dofus-TÜRKİYE Forumu İçin Tıklayın: Summoner Osa. o kadar iyi mi ? Dofusbanner

Summoner Osa. o kadar iyi mi ?

+2
Xelord
Bart Simpson
6 posters
YazarMesaj
Bart Simpson
Administrator
Administrator
Bart Simpson

Summoner Osa. o kadar iyi mi ? Empty
MesajKonu: Summoner Osa. o kadar iyi mi ?   Summoner Osa. o kadar iyi mi ? Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 2:55 pm

Çoğunuz summoner osa.lar kendinden 20 levl üstünü bile alır diye düşünüyor.. Peki 10 level altını ?

Summoner Osa. o kadar iyi mi ? Critiqkiller
https://dofus-tr.yetkinforum.com
Xelord
Pro Mod #1
Pro Mod #1
Xelord

MesajKonu: Geri: Summoner Osa. o kadar iyi mi ?   Summoner Osa. o kadar iyi mi ? Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:56 pm

Boşver o noob cidden ya critiq banada bir kin bir kin sanki babasını öldürdüm Razz küfürler etmelet ata dalmalar sonra yatmalar xD
Ama summoner osa konusuna gelirsek düşük levelda yani mesela 60level summoner osa PvP kralı olur be ne rank kasar ama geleceği yok işte o buildin adam 96olmuş koolich setle geziyor eğer int osa olsa feudala falan taksa daha güçlü olurdu ve belki seni alırdı.
DMG-SADİ
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz

MesajKonu: Geri: Summoner Osa. o kadar iyi mi ?   Summoner Osa. o kadar iyi mi ? Icon_minitimeÇarş. Ocak 06, 2010 5:55 pm

pvp lerde 100 lvl altı osalar çok ezik kalıyo ama 100+ oldunmu rank kasabılırsın. Bide en rahat sadileri yenebiliyo Smile
dofustrcom
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz

MesajKonu: Geri: Summoner Osa. o kadar iyi mi ?   Summoner Osa. o kadar iyi mi ? Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 4:37 pm

en iyi char ioptur hep Very Happy
antik17
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz

MesajKonu: Geri: Summoner Osa. o kadar iyi mi ?   Summoner Osa. o kadar iyi mi ? Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 12:49 pm

dofustrcom demiş ki:
en iyi char ioptur hep Very Happy
hicbirzaman yenemezler sramlar ioplari rahat alir
qsdc
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz

MesajKonu: Geri: Summoner Osa. o kadar iyi mi ?   Summoner Osa. o kadar iyi mi ? Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 1:27 pm

bence en iyi Osamodas veya Sram sram yanlış bilmiosam kullandım ama düşük lwlde bıraktım 4 lwl Embarassed Osamodasım var şu an 10 lwl ayın birinde dofusu 2 tekrar indircem silmiştim 2 1 den daha iimiş görsel olarak İOP lar ama skilleri yakın Osamodasun uzak büyüleride var veya cra da iyi hiç oynamadım ama baya forumlarda bahsediolar Wink

Summoner Osa. o kadar iyi mi ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dofus benim için buraya kadar..